Upravit stránku

Pentagon Tactical SportsWear je společnost se sídlem v řecké Soluni. Společnost byla založena v roce 1993 a dnes je lídrem vojenského trhu nejen v Řecku, ale i v mnoha zemích Evropy. Svými produkty zásobuje i ozbrojené síly NATO působící v Afgánistánu a v Iráku.

Pentagon Tactical navrhuje a vyrábí špičkové produkty, které si kladou za cíl zvýšit výkon, rychlost, přesnost a bezpečnost pro vojáky z povolání, policejní jednotky, bezpečnostní personál a samozřejmě všechny nadšence toužící po dobrodružství.

Produkty značky Pentagon Tactical jsou navrženy, vyrobeny a testovány na základech trvanlivosti a kvality. Pentagon Tactical SportsWear se neustále snaží dodávat funkční, inovativní produkty za konkurenceschopné ceny. Výrobky této značky jsou testovány na poli vojenských jednotek NATO a staly se velice oblíbeným vybavením vojenského personálu.

Technologie
Pentagon Tactical si zakládá na poskytování nejnovější technologie, prostřednictvím svých produktů tak, aby bylo dosaženo maximálního pohodlí, trvanlivosti a co je nejdůležitější - vysoké kvality.

Pentagon team je složen z mladých vývojářů, kteří neúnavně pracují na začlenění nejnovějších technologií a materiálů do svého portfolia produktů. Inovativní myšlenky společnosti Pentagon se nevztahují pouze na současné požadavky, ale i na požadavky ozbrojených složek do budoucnosti.

Sortiment
Sortiment zahrnuje taktické vybavení, oblečení a doplňky pro příslušníky z řad armády, policie, záchranářských složek i příznivců army stylu.

  • kalhoty, bundy, mikiny, trika
  • taktická obuv, bezbečnostní obuv, obuv do každého počasí
  • tréningové soupravy a kraťasy
  • čepice, kšiltovky, klobouky
  • taktické batohy a brašny
  • taktické vesty, Molle pouzdra

Od značky PENTAGON naleznete na eshopu tento sortiment.