Upravit stránku

Naše společnost byla součástí firmy EXCALIBUR ARMY spol. s r.o., která na trhu s vojenským materiálem působí již od roku 1995.,

K 1. 1. 2016 došlo k odštěpení civilních divizí OUTDOOR a AUTOMOTIVE ze společnosti EXCALIBUR ARMY spol. s r.o. a vznikla tak nová samostatná společnost EXCALIBUR TRADE spol. s r.o.

EXCALIBUR TRADE spol. s r.o. se zabývá prodejem originálního výstrojního materiálu, outdoorového oblečení a vybavení, zbraní a střeliva a nabízí také náhradní díly pro nákladní automobily Tatra, Avia, UAZ a Praga V3S a autopříslušenství.

Provozujeme velkoobchod, několik prodejen a vlastní e-shopy: earmyshop.cz, excaliburmoto.cz, estrelivo.cz.


Internetový obchod earmyshop.cz je jedničkou v prodeji originálního vojenského a outdoorového vybavení v ČR. Do jeho sortimentu patří originální výstroj Armády ČR, kvalitní campingové i outdoorové oblečení a vybavení. V nabídce najdete také airsoftové zbraně a příslušenství.   

E-shop expeduje do celé České republiky i na Slovensko.


Internetový obchod excaliburmoto.cz nabízí široký sortiment autopříslušenství a náhradních dílů pro nákladní automobily Tatra, Avia, UAZ či vozidla Praga V3S. Tyto originální díly mají původ MADE IN CZECHOSLOVAKIA.

Na stránkách excaliburmoto.cz dále najdete vojenskou techniku, speciální vojenská vozidla a náhradní díly ze zásob Armády ČR, nejrůznější využívaný materiál Armádou ČR nebo stroje a nářadí pro vybavení dílen. Většina zboží je připravena skladem ihned k expedici do celé České republiky i na Slovensko.


Internetový obchod a velkoobchod estrelivo.cz je zaměřen na zbraně, střelivo a související příslušenství. V sortimentu naleznete jak zbraně a střelivo pro držitele zbrojního průkazu (ZP), tak i pro osoby starší 18-ti let, příslušenství a vybavení nejen na střelnici, ale i pro volný čas.

V nabídce jsou pistole P20, P21 v provedení standard a exklusive zbrojovky ZVS Dubnica nad Váhom, střelivo ZVS a vzduchovky Perun. Naleznete zde i zbraně a střelivo i dalších výrobců včetně kompletního poprodejního servisu.

Kamenné prodejny

EXCALIBUR TRADE spol. s r.o. provozuje kamenné prodejny, tzv. armyshopy s army, outdoor a camping vybavením ve Slatiňanech, Ostroměři a v Pardubicích.

V nabídce najdete také airsoftové zbraně a příslušenství a vzduchovky Perun.